Tel : +90 (216) 3270175 
 
ANASAYFA  HAKKIMIZDA  ÜRÜNLER  SSS  İLETİŞİM 
  Stabilizörler
  Agar agar (E406)
  Kaymak stabilizeri
  Dondurma stabilizeri
  Karagenan (E407)
  Sodyum Aljinat (E401)
  Natamisin (E235)
  Kültür maya
  Transglutaminaz
  Jelatin (E441)
  Peynir kıvam verici
  Keçiboynuzu zamkı (E410)
  Tara gum (E417)
  Eritme tuzu
  Beta karoten
 
 
SİTE KULLANIM KURALLARI  
   
Benosen Gıda San. Kimya ve Dış Tic. Ltd. Şti. resmi websitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi benosen.com ve benosen.com.tr adreslerinden yayınlanmaktadır. Benosen müşterilerine güncel bilgi sunmak, yeni müşteriler kazanmak, iletişim kabiliyet ve kalitesini artırmak, ürünlerini tanıtmak ve merak edilen konularda kamuoyunu aydınlatmak amacıyla kurulmuştur. Sitedeki bilgilerden faydalanmak ücretsizdir.

Sitenin özgün içeriği Benosen tarafından oluşturulmuş olup tüm hakları yasal olarak Benosen'e aittir. Bu siteyi ziyaret etmek ve sayfalarda dolaşmak suretiyle bu ilkeleri kabul etmiş sayılırsınız.

1- Benosen; çeşitli programlama dilleriyle oluşturduğu sitede, kullanıcı aktivitelerini önceden izin almaksızın izleyebilir, sonuçları değerlendirir raporlar ve gerektiğinde üçüncü parti kuruluşlarla paylaşır.

2- Siteye giriş anından itibaren kullanıcı IP adresleri kayıt edilir. Yasal gereklilik ortaya çıktığında ilgili mahkemeye sunulur.

3- Sitedeki yazı ve görsel unsurlar yazılı izin olmadan kullanılamaz, örümceğimiz belli aralıklarla internette içerik taraması yapar ve izinsiz kullanımları tespit eder. Benosen gerekli gördüğü takdirde haber vermeksizin ilgili siteler hakkında işlem yapar. Bunlar Google'a izinsiz içerik şikayeti, ilgili sitenin barındırma hizmeti sağlayıcısına ihlal bildirimi, copsyscape aracılığı ile karaliste başvurusu, domain servis sağlayıcısına kural ihlali başvurusu olabilir fakat bunlarla sınırlı değildir.

4- Benosen; Sitede herhangi bir zamanda herhangi bir içerikte değişiklik yapar, tamamen kaldırır ve gerekirse sitenin yayınını durdurma hakkını saklı tutar.

5- Sitede yayınlanan hiçbir içerik resmi olarak nitelendirilemez, Benosen herhangi bir garanti vermez ve/veya taahhütte bulunmaz. Bilgilerin doğruluğunu garanti etmez.

6- Benosen; Sitede oluşabilecek hata, ihmal, kesinti, kayıp, silinme, iletişimin veya işlemin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, sanal şifre hırsızlığı, izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

7- Benosen; sitesi üzerinde başka sitelere link verebilir, ancak link verilen sayfaların içeriğinden sorumlu tutulamaz.

8- Benosen.com ve Benosen.com.tr sitelerinin sahibi Benosen Gıda San Kimya ve Dış Tic Ltd Şti’dir. Bu sayfada bulunan bilgiler, resimler vs. kaynak gösterilerek dahi başka sitelerde kullanılamaz. Aksi tutum içindeki web siteleri hakkında yasal işlem yapılabilir.

Site içeriği copyscape yazılımı tarafından korunmaktadır. Sadece kişisel kullanım için kısmen kullanılabilir ve sosyal medyada paylaşılabilir.

9- Benosen ilan ve bültenleri kaynak belirtilse dahi, Benosen'den izin alınmadan umumi alanlarda kullanılamaz.

10- Benosen; hatasız ve tüm tarayıcılarda kusursuz görüntülenecek sayfalar sunmayı garanti etmemektedir.

11- Aksi taraflar arasında düzenlenmediği takdirde Benosen'e gönderilen emailler, işbaşvuruları, ve bilimum evrak ve dökümanlar Benosen'in kullanımına geçmiş sayılır ve kullanımları serbesttir. Bu dökümanları yayınlama, değerlendirme ve umumi kullanıma açma hakkını Benosen saklı tutar. Bu belge ve bilgiler için Benosen herhangi bir ödeme yapmaz, ayrıca bu belgeler yada bilgilerin tarafımızca gizli tutulma zorunluluğu yoktur.

Benosen kendisine ulaşan evrakların içeriğini yada kullanımını denetlemez ve bir sorumluluk yüklenmez.

12 - Bu site, umuma açık bir web sitesidir. Site aracılığı ile gönderdiğiniz yada göndereceğiniz hiçbir içerikte gizlilik hükmü beklentisinde olamazsınız. Bu web sitesine gizli kişisel bilgiler, kredi kartı bilgileri, şifreler göndermeyiniz.

13- Benosen bu sözleşmede dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklik yayına geçtiği andan itibaren geçerlidir.

14- Benosen ziyaretçi bilgileri, üyelerinin kişisel bilgilerini korur ve başkalarına asla satmaz. Çeşitli zamanlarda kampanya ve duyurular göndermek maksatıyla kullanabilir.

15- 18 yaşından küçük gençlerin sitemize bilgi sunmadan önce velilerinden izin almaları tavsiye edilir.

16- Sitemizdeki tüm bilgiler profesyoneller için hazırlanmıştır, endüstriyel kullanıcılar içindir. Ev içindeki tüketimde bu bilgiler kullanılmamalı, denenmemelidir. Oluşabilecek her türlü zarar, tehlike, yaralanmalardan sorumlu değiliz.

Koşulları kabul etmemeniz durumunda buraya tıklayarak siteden şimdi çıkmanız gerekmektedir.

Bu sözleşme 16 maddeden ibaret olup, siteye girilmesi ve site kullanımı sonucu ortaya çıkabilecek hertürlü ihtilaflarda İstanbul mahkemeleri yetkilidir.

 
 
   
   
ürünler | sertifikalarsite kuralları | sıkça sorulan sorular | hesap numaramızperakende satış | iletişim
Adres: Mandıra Cad. Konak İşmerkezi B Blok No:4D Hasanpaşa, Kadıköy, ISTANBUL

 
 
 


  © 2014 Benosen Gıda Katkı Maddeleri